איך להימנע מהזמנת טכנאי מכונות כביסה

איך להימנע מהזמנת טכנאי מכונות כביסה?

סוף כביסה, במחשבה תחילה. מסתבר כי עם שימוש משכיל ונכון במכונת הכביסה שלכם, תוכלו למנוע ביקורים של טכנאי מכונות כביסה. בשורות הבאות, תוכלו לקרוא על מספר טיפים שיעזרו לכם לשמור על מכונת הכביסה שלכם פעילה לאורך זמן.

א. להוציא חפצים מהכיסים- תקלות רבות במכונת הכביסה נגרמות כתוצאה מהחפצים שאנו שוכחים להוציא מכיסי החולצה או המכנסיים. זה יכול להיות ניירות טישו, מכתבים, מפתחות, מטבעות, והרשימה ארוכה… עם מעט תשומת לב, נוכל למנוע את תקלות אלה. הכי פשוט לעשות זאת בזמן מיון הבגדים למכונה. זה דורש מאתנו מספר שניות, שחוסכות לנו בהמשך זמן רב יותר וכסף לטכנאי מכונות כביסה עבור תיקון.

ב. לא להעמיס- רבים מאתנו נוטים לדחוף עוד ועוד בגדים למכונה, בין אם זה בגלל הדחף לרוקן את סל הכביסה, ובין אם זה בגלל הרצון לנצל את עבודת המכונה עד תום. בכל מקרה, העומס הזה אינו עושה טוב עם המכונה, מכביד על ציר המכונה והורס אותה. מקרה כזה מוביל ברוב המקרים לכך שהתוף יפסיק לעבוד, והבגדים יישארו רטובים ללא סחיטה. רצוי מאד להשאיר חלל פנוי בין הכביסה לסיומת התוף של 5 ס"מ לפחות.

ג. אבקת כביסה במינון נכון- לעיתים אנו רואים שבגדים מסוימים או רובם יצאו מהמכונה כשאבקת כביסה או חורים מעטירים אותם. לרוב אנו ממהרים להזמין טכנאי מכונות כביסה, אולם בעיה זו אינה מצביעה תקלה במכונה. התופעה מספרת לנו בסך הכל על כמות גדולה מדי של אבקה שהוכנסה למכונה. מסיבה זו, יש להקפיד על שימוש באבקת כביסה במינון הנכון, עליו נוכל ללמוד מההוראות שעל אריזת האבקה.

ד. שימוש בתוכניות כביסה קצרות- ישנם מקרים המצדיקים הפעלה ארוכה של מכונת כביסה. כמו למשל, במקרה של הסרת לכלוך או ריח רע מהבגדים, בגדי תינוקות וילדים וכדומה. אולם, אין כל צורך לבחור בתכנית ארוכה עבור בגד נקי יחסית שנלבש לזמן קצר. עבור בגדים כאלה קיימות תכניות קצרות שיעשו את העבודה.

ה. טיפול בחיבור צינור הניקוז לביוב- לעיתים במקום שהכביסה תעלה ניחוחות של לבנדר, וורדים או כל ריח אחר, היא מעלה ריחות בלתי נעימים. תופעה זו מגיעה לרוב בגלל בעיית חיבור של צינור הניקוז של המכונה לפתח הניקוז של הביוב. בעיה זו לא מחייבת קריאה לטכנאי מכונות כביסה, וניתן לפתור אותה לבד באמצעות התקנת מסנן למכונת כביסה.

ו. ניקיון הפילטר בעת הצורך- קיימים מקרים בהם נוכל לשים לב כי הכביסה לא יצאה נקיה דיה מהמכונה, או שאפילו היא מריחה לא טוב. תופעות אלו מעידות על לכלוך שהצטבר בפילטר של המכונה. כל שעליכם לעשות במקרים כאלה הוא לנקות הפילטר.

ז. לא בכח, כי אם במח- לפעמים קורה שהמכונה סיימה את העבודה, אתם ניגשים להוציא את הבגדים, אך משום מה דלת המכונה אינה נפתחת. במקרה זה לא יעזור לפתוח את המכונה בכח, כי אם לנתק אותה למספר רגעים מהחשמל. כאשר מנתקים את מכונת הכביסה מהחשמל, פעולת גוף החימום שגרמה לדלת להינעל נפסקת, ולאחר 2 דקות כבר יהיה ניתן לפתוח אותה. אם גם אז הדלת אינה נפתחת ייתכן ומדובר בבעיה סבוכה יותר ואז יש המצריכה התערבות של טכנאי מכונות כביסה.

צור קשר

שם

טלפון/מייל