תיקון מכונות כביסה

תיקון מכונות כביסה

 

מכונת כביסה בדומה לכל מכשירי האלקטרוניקה, עלולה ביום בהיר  או סגרירי אחד להפסיק לעבוד. עם כל התסכול שבדבר, זה עדיין לא סוף העולם. כאשר מזמינים טכנאי מכונות כביסה מקצועי המתמחה בתיקון מכונות כביסה, תקלות רבות באות על פתרונן. בשורות הבאות יפורטו בעיות נפוצות העלולות להתרחש במכונת הכביסה, והמענה שיש לתת להן.

  1. בעיה בפילטר (מסנן) או במשאבת מים- תקלות כמו: עצירת המכונה באמצע תכנית ההפעלה, סחיטה איטית של המכונה או אי סחיטה שלה, נזילה מסביב למכונה ועוד, מצביעים על בעיה הקיימת בפילטר או במשאבת מים. במקרים אלו, תוכלו להתמודד לבד על ידי הוצאת  הפילטר וניקיונו. יחד עם זאת, אם לאחר הניקוי הבעיות חוזרות ונשנות, יהיה צורך להזמין טכנאי מכונת כביסה.

  1. בעיה בתרמוסטט- תפקיד התרמוסטט הוא לווסת את כמות החום בזמן הפעלת המכונה. במידה ובסיום התכנית יוצאת הכביסה חמה- הדבר מצביע על תקלה בתרמוסטט או בכרטיס הפיקוד. כאשר המים במכונה לא התחממו דיים- תיתכן בעיה גם בגוף החימום. תקלות מן הסוג הזה מצריכות הזמנת טכנאי מוסמך הבקי בתיקון מכונות כביסה.

  1. בעיה בדלת ובצירים- במידה והמכונה לא מתחילה בהפעלה, הדבר מצביע על בעיה הקיימת בדלת או בצירים. ייתכן שדלת הכביסה אינה נעולה כל צרכה, מה שניתן לפתור ברוב המקרים על ידי טריקה חזקה יותר של דלת הכביסה. יחד עם זאת, ייתכן והמכונה עדיין לא תעבוד, כיוון שמדובר בבעיות אחרות, ואז יהיה צורך בהזמנת טכנאי לתיקון או החלפת חלקים אחרים.

  1. בעיה בכרטיס פיקוד- תקלה של שיבוש בזמנים בשלבים השונים של הכביסה, כגון: עצירת תכנית המכונה באמצע העבודה, או לפני שלב הסחיטה, הדבר מצביע על תקלה הקיימת בכרטיס הפיקוד. הסיבה לכך נעוצה בעובדה הפשוטה שתפקידו של כרטיס הפיקוד היא פקוח על הפעולות השונות בכביסה, וכל שיבוש בנושא מעיד על קלקול בכרטיס. במקרה זה יש להזמין טכנאי לתיקון מכונות כביסה שיפתור את הבעיה.

  1. בעיה ברצועת ההנעה של המכונה- במקרה שתוף המכונה לא מסתובב, הדבר מצביע על תקלה ברצועת ההנעה. תקלה אפשרית ברצועה יכולה להיות שחיקה שלה, או מצב שבו היא יצאה ממקומה לגמרי. תקלה כזו יכול לתקן טכנאי מוסמך המתמחה בתיקון מכונות כביסה. הטכנאי, במקרה זה, יחליף את רצועת ההנעה.

בעיה בתוף- גוף מכונת הכביסה- תקלות כמו: איטיות בעת הפעלה של התוף או השבתתו לגמרי, מצביעות על תקלה בתוף המכונה. הבעיה יכולה להיות במנוע או בחגורה המחזיקה אותו או בכרטיס הפיקוד. כדי לפתור את בעיה זו יש צורך בעזרה מקצועית של טכנאי המתמחה בנושא. הטכנאי ידע להצביע על מקום התקלה, ולהעניק טיפול הולם בהתאם.

צור קשר

שם

טלפון/מייל